ACCOUNT MANAGER

Akit keresünk: vállalati ügyfélkörben már tapasztalattal rendelkező hunter sales, aki jó üzleti perspektívát lát az IT szektorban, szeretné a jövőjét magas hozzáadott értékű high-tech portfólióra építeni és vállalja az ehhez szükséges szakmai fejlődést. IT szakismeret előny, de nem követelmény, betanítást biztosítunk, műszaki affinitás viszont elvárás.

Feladatkör:
A Delta Csoport portfóliójába tartozó komplex informatikai és irodatechnikai megoldások, eszközök, illetve magas hozzáadott értékű mérnöki és üzemeltetési szolgáltatások értékesítése.

Feladatok és felelősségek:
• Új ügyfelek felkutatása
• Ügyféligények felmérése, üzleti lehetőségek generálása
• Ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás, keresztértékesítés és up-selling
•  Szerződéskötés és értékesítési folyamat nyomon követése, koordinálása

Elvárások:
• B2B értékesítésben szerzett gyakorlat.
• Gazdasági/műszaki/informatikai/kereskedelmi végzettség (közép-, vagy felsőfokú)
• Szakmai támogatással a termék- és szolgáltatási portfóliónk ismereteinek elsajátítása
• Agilis, dinamikus, sikerorientált, „hunter” személyiség
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pozitív attitűd
• Gépjárművezetői engedély és gyakorlat

Előnyt jelent:
• ICT piacon, illetve B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
• Aktív, széleskörű kapcsolati háló vállalati ügyféloldalon
• Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidős munkaviszony
• Szakirányú fejlesztési-képzési ciklus
• Karrierlehetőség és további szakmai fejlődés
• Az ügyfélállomány növekedésével bővülő juttatási csomag
• Stabil, nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, Debrecen, Veszprém

Jelentkezés a meghirdetett állásra: ACCOUNT MANAGER

Üzenet