Asszisztens (Veszprém)

Szívesen dolgoznál a leginnovatívabb, high-tech iparágban?
Csatlakozz hozzánk asszisztensként, és alapozd meg a jövődet az IT szektorban.

Feladatkörök, felelősségek:

•  A kereskedő- és szerviz csapat adminisztratív támogatása.
• Általános asszisztensi feladatok (telefonok fogadása, iratok lefűzése, egyéb adminisztrációs tevékenység)
• Szoros együttműködés a budapesti székhellyel
• Szerződések előkészítése
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel (telefonon és e-mailben)
• Belső ügyviteli rendszerek használata
• Beszerzési feladatok
• Ajánlatok bekérése és kiértékelése

Elvárások:
• 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Legalább középfokú végzettség gazdasági területen
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
• Alapvető pénzügyi ismeretek
• Önálló, precíz munkavégzés
• Nyitottság tanulásra, új ismeretek megszerzésére

Előnyt jelent:
• IT szektorban szerzett tapasztalat
• Vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat
• Ügyfélkapcsolati tapasztalat

Amit ajánlunk:
• Stabil nagyvállalati háttér
• Hosszú távú munkalehetőség
• Tanulási, fejlődési lehetőség
• Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezés a meghirdetett állásra: Asszisztens (Veszprém)

Üzenet