Junior alkalmazás üzemeltető

Feladatkör:
Saját és harmadik fél által fejlesztett SharePoint és egyedi web alkalmazások, valamint belső fejlesztői infrastruktúra üzemeltetésének támogatása.

Feladatok és felelősségek:
• üzemeltetési igények megfogalmazása a saját fejlesztésű alkalmazások esetén
• saját vagy harmadik fél által fejlesztett SharePoint alkalmazások üzemeltetés támogatási feladatainak ellátása, hibakeresés
• saját vagy harmadik fél által fejlesztett web alkalmazások üzemeltetés támogatási feladatainak ellátása, hibakeresés
• üzemeltetési dokumentációk készítése / karbantartása
• alkalmazások telepítése
• SharePoint infrastruktúra üzemeltetés támogatása
• fejlesztői, teszt infrastruktúra üzemeltetése

Elvárások:
• releváns informatikai végzettség, vagy szakmai tapasztalat
• C#, XML, SQL, HTML5, CSS3, JavaScript technológiák ismerete

Előnyt jelent:
• SharePoint 2010, 2013 üzemeltetési tapasztalat
• SharePoint fejlesztői ismeretek
• TFS server üzemeltetési ismeretek
• Microsoft technológiákra épülő web alkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• versenyképes juttatási csomag
• stabil, megbízható munkáltatói háttér
• "emberi léptékű” csapatméret
• kézzelfogható célokért folytatott munka, a közös sikerek öröme
• a projektek kereteinek megfelelően új technológiák megismerésének és éles üzemben történő bevezetésének lehetősége
• a projektek céljaival összeegyeztethető rugalmasság szakmai és munkaszervezési kérdésekben

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés a meghirdetett állásra: Junior alkalmazás üzemeltető

Üzenet