Junior alkalmazásfejlesztő (Microsoft platform)

Feladatkör:
Fejlesztési feladatok végrehajtása Visual Studio – TFS eszköz támogatással, jellemzően SCRUM módszertani alapokon.

Feladatok és felelősségek:
• egyedi alkalmazás felületek önőálló fejlesztése vezető fejlesztői támogatással
• egyedi üzleti logikák önőálló fejlesztése vezető fejlesztői támogatással
• saját feladatok erőforrás / komplexitás becslése
• saját fejlesztési feladatok határidőre, megfelelő minőségben történő elvégzése

Elvárások:
• C#, XML, SQL, HTML5, CSS3, JavaScript, ASP.NET (MVC előnyt jelent) ismeret

Előnyt jelent:
• SharePoint 2010, 2013
• WCF, jQuery, Web API, Entity Framework, NHibernate

Amit kínálunk:
• versenyképes juttatási csomag
• stabil, megbízható munkáltatói háttér
• "emberi léptékű” csapatméret
• kézzelfogható célokért folytatott munka, a közös sikerek öröme
• a projektek kereteinek megfelelően új technológiák megismerésének és éles üzemben történő bevezetésének lehetősége
• a projektek céljaival összeegyeztethető rugalmasság szakmai és munkaszervezési kérdésekben

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés a meghirdetett állásra: Junior alkalmazásfejlesztő (Microsoft platform)

Üzenet