Kereskedelmi asszisztens (Nagyvállalati B2B támogató)

Szívesen dolgoznál a leginnovatívabb, high-tech iparágban?
Csatlakozz hozzánk kereskedelmi asszisztensként, és alapozd meg a jövődet az IT szektorban.

Feladatkörök, felelősségek:
• Account managerek, termékmanagerek munkájának támogatása
• Kereskedelmi ajánlatok, szerződések, megrendelések és visszaigazolások készítése
• A cég más osztályaival (pénzügy, logisztika, controlling) történő folyamatos együttműködés
• Kimenő számlák előkészítése
• CRM rendszer kezelése
• Riportok készítése az ügyviteli rendszer alapján

Elvárások:
• 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Felsőfokú végzettség és/vagy pénzügyi OKJ-s képesítés
• MS Excel és MS Word program erős felhasználói szintű ismerete
• Nyitottság tanulásra, új ismeretek megszerzésére
• Jó kommunikációs készség, stressztűrő képesség
• Precizitás, gyors munkavégzés

Előny:
• IT cégnél szerzett tapasztalat
• Vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat
• Ügyfélkapcsolati tapasztalat

Amit ajánlunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Stabil nagyvállalati háttér
• Kellemes munkahelyi légkör
• Fejlődési lehetőség
• Magasan kvalifikált szakembergárda

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kérjük, önéletrajzodban jelöld meg a fizetési igényed!

Jelentkezés a meghirdetett állásra: Kereskedelmi asszisztens (Nagyvállalati B2B támogató)

Üzenet