Key Account Manager

Feladatkör:

A Delta Csoport portfóliójába tartozó komplex informatikai és irodatechnikai megoldások, eszközök, illetve magas hozzáadott értékű mérnöki és üzemeltetési szolgáltatások értékesítése.

Feladatok és felelősségek:
• Új üzleti lehetőségek feltárása, új ügyfelek akvirálása
• Ügyféligények felmérése, ügyféligények generálása
• Ügyfél szintű értékesítési stratégia kialakítása és alkalmazása
• Ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás
• Szerződéskötés koordinálása, értékesítési folyamat nyomon követése

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség és/vagy műszaki képzettség
• Legalább 4 év, IT szektorban, KAM pozícióban szerzett tapasztalat
• Aktív működő kapcsolati rendszer a hazai informatikai piacon
• IT piac ismerete (gyártók, disztribútorok, konkurencia)
• Komplex IT megoldások értékesítésében szerzett tapasztalat
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Pozitív, sikerorientált attitűd, dinamizmus
• Gépjárművezetői engedély

Előny:
• Piaci ügyfélkör mellett, államigazgatási ügyfélkörben is jelen van
• IT infrastruktúra értékesítésében szerzett tapasztalat
• Angol/német nyelvismeret

Amit ajánlunk:
• Versenyképes juttatási csomag, céges autó
• Stabil, megbízható munkáltatói háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség, választható tréningek és képzések
• Magas színvonalú, széleskörű műszaki- és szolgáltatási portfólió értékesítése
• Intenzív mérnöki- és back-office háttértámogatás

Munkavégzés helye: 3 nyitott pozíció, lakóhelytől függően: Budapest / Debrecen / Veszprém

Jelentkezés a meghirdetett állásra: Key Account Manager

Üzenet