Műszaki ügyintéző

Szívesen dolgoznál a leginnovatívabb, high-tech iparágban?
Csatlakozz hozzánk műszaki asszisztensként, és alapozd meg a jövődet az IT szektorban.

Feladatkörök, felelősségek:

• A kereskedő- és szerviz csapat adminisztratív támogatása
• Árajánlatok, műszaki dokumentációk összeállítása
• Induló projektek előkészítésében való részvétel, döntés-előkészítés
• Szerződések előkészítése
• Szoros együttműködés a budapesti székhellyel, ügyfelekkel
• Belső ügyviteli rendszerek használata

Elvárások:
• 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Legalább középfokú végzettség gazdasági/informatikai területen
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
• Műszaki affinitás
• Önálló, precíz munkavégzés
• Nyitottság tanulásra, új ismeretek megszerzésére
• Kitartó, lendületes személyiség

Előnyt jelent:
• IT szektorban szerzett tapasztalat
• Vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat
• Ügyfélkapcsolati tapasztalat

Amit ajánlunk:
• Stabil nagyvállalati háttér
• Karrierlehetőség és további szakmai fejlődés
• Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés a meghirdetett állásra: Műszaki ügyintéző

Üzenet