Pénzügyi igazgató, főkönyvelő

Feladatkör:
A Delta Cégcsoport pénzügyi osztályának vezetése, főkönyvelői feladatkör ellátása.

Feladatok:
• A cégcsoport pénzügyi, számviteli, adózási és bérszámfejtési feladatainak felügyelete, koordinálása
• Kimutatások készítése a cégvezetés felé
• Negyedévente beszámolók és konszolidált beszámoló, valamint banki adatszolgáltatások készítése
• Éves beszámolók, konszolidált éves beszámoló és adóbevallások elkészítése, ill. annak koordinálása
• Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
• 10 fős pénzügyi osztály vezetése
• Ügyfélminősítés, kockázat- és követelés kezelés irányítása, kapcsolattartás a hitelbiztosítóval
• ERP rendszer paraméterezése, a pénzügyi folyamatok fejlesztése, optimalizálása
• Folyamatos kapcsolattartás a bankokkal, a finanszírozási igényhez igazodó finanszírozási struktúra kialakítása
• Együttműködés a társosztályokkal (kereskedelem, kontrolling, beszerzés stb.)
• Alvállalkozói és egyéb partneri szerződések előzetes véleményezése és ellenjegyzése pénzügyi oldalról
• Részvétel az éves gazdasági tervek elkészítésében
• Önálló, proaktív munkavégzés

Elvárások:
• Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat, főkönyvelői gyakorlat
• Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Átfogó, naprakész ismeret a Számviteli törvényről és adójogszabályokról
• Precíz, pontos munkavégzés, jó problémamegoldó és döntési készség
• Együttműködő, konstruktív személyiség, aki számára fontos, hogy támogató, partneri szervezetként képviselje a pénzügyi területet
• Stressztűrés, munkabírás
• A pénzügyi területen túlmutató komplex gazdaságstratégiai szemlélet

Előnyt jelent:
• Adószakértői, könyvvizsgálói képesítés és tapasztalat
• Banki kapcsolatok
• Likviditáskezelésben szerzett gyakorlat

Amit ajánlunk:
• Versenyképes juttatási csomag
• Stabil nagyvállalati háttér
• Nyitottság az új szakmai megoldásokra, lehetőségekre
• Széles operatív mozgástér

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés a meghirdetett állásra: Pénzügyi igazgató, főkönyvelő

Üzenet