Szervizmérnök

Feladatok:

• Ügyfeleknél üzemelő saját fejlesztésű rendszerek bevezetése és teljes körű támogatása
• Ügyfelekkel való szakmai kapcsolattartás
• Windows szerver és kliens környezetben felmerülő üzemeltetési problémák megoldása
• Nyomtató és MFP meghajtószoftverek és firmware-ek frissítése
• Költségmenedzsment rendszerek üzemeltetése
• Üzemeltetési környezet kialakítása, folyamatok automatizálása, optimalizálása és dokumentálása

Elvárások:

• Legalább középfokú informatikai végzettség
• Hasonló területen szerzett 2-3 éves gyakorlat
• Gyakorlat a magas megbízhatóságú megoldások tervezésében és kiépítésében
• Hálózati és adatbázis kezelői ismeretek
• Magas szintű precizitás és monotonitás tűrő képesség
• Csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent:

• MCP, MCSA minősítés
• Windows alapú nyomtatószerver és költségmenedzsment rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

• Stabil nagyvállalati háttér
• Kellemes munkahelyi légkör
• Folyamatos szakmai kihívások

Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét!

Jelentkezés a meghirdetett állásra: Szervizmérnök

Üzenet