Termékmenedzser

Feladatok:

• IT szolgáltatások termékmenedzselésének ellátása
• Termékbevezetési projektek vezetése
• Termék üzleti tervek készítése (piacelemzés, termékstratégia, folyamatok kialakítása, értékesítési stratégia, marketingstratégia stb.)
• Pénzügyi modellezés
• Termékbevételek és költségek monitoringja
• Termékéletciklus-menedzsment (termékbevezetéstől a termékkivonásig)
• Termék-akciótervek kialakítása
• Értékesítéstámogatás (pl. direkt értékesítés, sales kit összeállítása), célcsoporttal való aktív kapcsolat
• Éves bevételi- és költségterv kezelése
• Kapcsolattartás a belső szervezettel (vezetői és szakmai szinten egyaránt)
• Alvállalkozói kapcsolattartás
• Belső tréningek tartása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Marketinges szakmai ismeretek
• Hasonló területen szerzett legalább 2 éves termékmenedzsment tapasztalat
• Banki, telekommunikációs vagy IT szolgáltatásfejlesztési tapasztalat
• Projektmenedzsment módszertani elemek ismerete
• Proaktív személyiség
• Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
• Precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
• Felsőfokú angol nyelvismeret
• Marketinges/közgazdasági végzettség
• Piacra vitt termék/szolgáltatás, referenciák
• MS Project ismeret

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási csomag
• Stabil cég nyújtotta biztonság
• Kellemes munkahelyi légkör
• kézzelfogható célokért folytatott munka

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Jelentkezés a meghirdetett állásra: Termékmenedzser

Üzenet