Üzemeltetési üzletág vezető (IT/irodatechnika szerviz)

Feladatkör:
A Delta Csoport portfóliójába tartozó informatikai és irodatechnikai szerviz szolgáltatási kör menedzselése, szolgáltatások értékesítése, az üzletág vezetése, képviselete.

Feladatok:
• A szolgáltatások mérhető és ellenőrizhető paraméterek alapján történő menedzselése
• Ügyféligények felmérése, igénygenerálás, értékesítési támogatás
• Üzleti lehetőségek kapcsán szakmai előkészítés és támogatás a kereskedelem számára
• Létrejött szerződések menedzselése, SLA feltételek folyamatos biztosítása
• Szerződéses feltételek kialakítása, árazás, szakmai egyeztetés az ügyfelekkel
• A divízió üzleti eredményességének biztosítása
• Képzett szakemberekből álló, több szakterületet magában foglaló csapat vezetése
• Munkafolyamatok szervezése, folyamatos fejlesztése

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki/informatikai/gazdasági végzettség
• Szervizszolgáltatással kapcsolatos, legalább 5 éves vezetői tapasztalat
• Irodatechnika és IT piac ismerete
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• ITIL ismeret, gyakorlati alkalmazásában tapasztalat
• Kiváló folyamatszervező és problémamegoldó készség
• Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előny:
• Széleskörű gyártói kapcsolatok, illetve gyártónál szerzett munkatapasztalat
• Irodatechnikai műszaki ismeretek
• 20 főt meghaladó létszámú, szakmailag tagolt csapat irányításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes kompenzációs csomag, céges autó
• Hosszú távú karrierlehetőség
• Magasan képzett szakemberi gárda, teljes körű back office háttértámogatás
• Megbízható, stabil cég
• Dinamikus, eredményorientált vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés a meghirdetett állásra: Üzemeltetési üzletág vezető (IT/irodatechnika szerviz)

Üzenet