Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve: ezt kínálja a DELTA Csoport (www.delta.hu), a magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora. 1987-ben alapított cégcsoportunk a hazai IT szektor hosszú távon sikeres, elismert szereplője. Társaságunk az alapítás óta stabil, megbecsült munkáltató. A cégcsoport fejlődésének köszönhetően, kiváló szakembereink körébe, most további Kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Mérnöki, B2B értékesítői és vezetői kiválasztási projektek támogatása
  • Jelöltek felkutatása online/offline adatbázisokból
  • Direkt megkeresések különböző csatornákon keresztül (social media is)
  • End to End keresési-kiválasztási folyamat menedzselése
  • Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció, belső adatbázis kezelése
  • Álláshirdetések feladása
  • Önéletrajzok előszűrése
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel és a HR-es kollégákkal

Elvárások:

  • 3-5 éves fejvadászat, toborzás, recruitment területen szerzett tapasztalat
  • IT-szektorban szerzett tapasztalat,
  • Informatikai munkakörök interjúztatásban szerzett nagyfokú jártasság
  • Direkt keresésben szerzett gyakorlat
  • LinkedIn professzionális szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú munkabírás, kitartó, teljesítményorientált hozzáállás
  • Precíz, lelkiismeretes, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, proaktivitás,
  • Önállóság

Előny:

  • IT-szektorban kiépített kapcsolati háló
  • Social media/employer branding területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, (Home Office lehetőséggel)

Jelentkezése beérkezését követően automatikus visszaigazoló e-mailt küldünk a fent megadott e-mail címére. Köszönjük, hogy pályázik álláslehetőségünkre.